ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کریمی: خسته بودم و بی‌میل روی تشک رفتم/ بازهم همان کریمی آماده خواهم شد

علیرضا کریمی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان گفت: در جام جهانی کشتی آزاد بی‌میل و خسته بودم و به همین دلیل باختم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا کریمی آزادکار وزن 86 کیلوگرم کشورمان که عملکرد چندان خوبی در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد آمریکا نداشت، گفت: از لحاظ روحی خیلی خسته بودم و بی میل کشتی گرفتم و به دلیل اینکه در تمرینات تحت فشار زیادی قرار داشتم، نتوانستم عملکردی مناسب را به نمایش بگذارم.

وی افزود: رسول خادم نیز فهمید که تمرین زده شده‌ام و از لحاظ روحی و روانی نیز میلی به کشتی نداشتم و قرار شد تا چند روز استراحت کنم و پس از آن به تمرینات بازگردم. با قدرت به تمرینات باز خواهم گشت و برای المپیک آماده می‌شوم و همان علی کریمی آماده خواهم شد.

دارنده مدال برنز جهان در وزن 86 کیلوگرم خاطرنشان کرد: سطح مسابقات جام جهانی بالا بود و تیم‌ها نیز به خوبی راهی مسابقات شده بودند اما خوشحال هستم که عملکرد بد من باعث عدم نتیجه‌گیری تیم ایران نشد و بازهم قهرمان جام جهانی شدیم.

کریمی ادامه داد: در دور جدید تمرینات با روحیه بهتر کار خواهم کرد و امیدوارم بار دیگر دل مردم را شاد کنم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.