ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادعایی درباره حضور نیافتن هیات ایرانی در مذاکرات حج

ادعایی درباره حضور نیافتن هیات ایرانی در مذاکرات حج

ایسنا/ روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، امروز جمعه هفتم خردادماه با انتشار مطلبی به نقل از منابعی که هویت آن‌ها را فاش نکرده، مدعی شد، هیات ایرانی مسئول رسیدگی به امور حج، در نشستی که قرار بود در راستای امضای توافقنامه پایانی برای حضور 63 هزار زائر این کشور در مناسک حج امسال در شهر جده برگزار شود، حضور نیافته است.

این روزنامه همچنین اعلام کرده است، دو طرف در نشست اول توافقنامه‌ای اولیه را درباره خدمات کنسولی، نحوه صدور ویزا و ‌حمل‌ونقل هوایی امضا کردند و قرار شد تصمیم‌گیری درباره دیگر هماهنگی‌های مربوط به حمل‌ونقل زائران و اماکن اقامت آن‌ها به روز دوم نشست، یعنی پنج‌شنبه موکول شود.
الشرق الاوسط با طرح این ادعا که هیأت مذاکره‌کننده ایرانی در نشست دوم غیبت کرده، افزوده است: در غیاب هیات ایرانی این نشست بی‌نتیجه ماند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.