ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناراحتی شدید‌ کی‌روش از تماشاگران و مترجمش

ناراحتی شدید‌ کی‌روش از تماشاگران و مترجمش

آخرین خبر/ در بازی ایران و‌ تایلند که حدود 10 روز پیش در ورزشگاه آزادی برگزار شد، تنها‌ 1817 هزار تماشاگر به ورزشگاه رفتند و از تیم کارلوس کی‌روش حمایت کردند. حالا بگذریم که همان 1817 هزار نفر هم در لحظاتی از بازی به تشویق علی دایی و رحمتی و... پرداخته و وارد درگیری‌های قرمز و آبی شدند! اما شنیدیم کارلوس کی‌روش از استقبال اندک تماشاگران خیلی دلخور و دلسرد شده و البته از یک‌سری موارد دیگر هم شدیدا ناراحت است. او در‌مورد این‌که شاید تعطیلات بوده و تماشاگران به شمال‌ رفته‌اند با کنایه گفت: «پس از این‌ باید بازی‌های تیم ملی را کنار دریای خزر برگزار کنیم.» کی‌روش با بیان این جمله نشان داد که حسابی دلخور است، او انتظار داشت حداقل50،40 هزار تماشاگر از این بازی استقبال کنند چون مدت‌ها بود که تیم ملی در ورزشگاه آزادی بازی نکرده بود(دقیقا بعد از بازی با لبنان در مقدماتی جام‌جهانی)، مورد بعدی که باعث دلخوری شدید کی‌روش شد این بود که عده‌‌ای از تماشاگران وسط بازی رو به تشویق‌های رنگی آوردند و البته مسعود شجاعی را هم هو کردند. این مسئله اعتراض کی‌روش را به همراه داشت و او حتی دلخوری شدید خود‌ را به دستیارانش هم اطلاع داد به طوری‌که سیموئز مصاحبه کرد و گفت کی‌روش اگر می‌دانست تماشاگران شجاعی را هو کرده‌اند او را تعویض نمی‌کرد تا روحیه‌اش را از دست ندهد. البته سرمربی پرتغالی تیم ملی به مترجم خود هم ایراد گرفت که چرا شعارهای تماشاگران را برای او ترجمه نکرده است. او انتظار داشت مترجمش به او بگوید که عده‌ای دارند علیه شجاعی شعار می‌دهند اما به هر حال این اتفاق رخ نداد تا دلخوری‌های سرمربی تیم ملی بیشتر و بیشتر شود.
تیم ملی در مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا 3 بازی دیگر در پیش دارد. یکی مقابل کویت در تهران و 2 بازی هم با تایلند و لبنان در خانه حریفان. جام‌جهانی هم که در برزیل برگزار می‌شود و با این حساب باید گفت تیم کی‌روش طی 9،8 ماه آینده فقط یک بار در آزادی با کویت بازی می‌کند مگر آن‌که فدراسیون فوتبال بالاخره بتواند چند بازی تدارکاتی مناسب را در تهران برای تیم ملی دست و پا کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.