ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

از شما/ کیک موج دار

از شما/ کیک موج دار

عکاس خونه/ ارسالی از لطفا در اشپزی من به اشتراک بگذارید کیک موج دار آرد سفید 4 پیمانه تخم‌مرغ 4 عدد شکر 2 پیمانه شیر 1پیمانه روغن مایع 1 پیمانه بکینگ پودر 1ق غ سرپروانیل 1 / 8ق چرنگ مجاز خوراکی به مقدار لازم پودر کاکائو به میزان لازم طرزتهیه : تخم‌مرغ و شکر و وانیل رو خوب بزنید به مدت 5 دقیقه بعد روغن را اضافه کنید و در حد مخلوط شدن بزنید شیر را اضافه کنید و باز در حد مخلوط شدن بزنید هم زن را کنار بگذارید و با لیسک آرد و بیکینگ پودر سه بار الک شده راکم کم به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید بعد به 4 قسمت تقسیم کرده 2 قسمت ساده و2 قسمت بعدی را رنگ مورد نظر را به مواد اضافه کرده و خوب مخلوط کنید ته قالب را با روغن جامد چرب و آرد پاشی کنید و آرد اضافه را خالی کنید وردیف اول را مواد ساده بریزید وصاف کنید وبا الک (چای صاف کن)پودر کاکائو را روش بپاشیدبعد مواد رنگی بریزید ودوباره پودر کاکائو تا اخر که پودر کاکائو ریختید مواد ساده را بریزید ودر فر ازقبل داغ شده با درجه 180 وبه مدت 40 تا 45 دقیقه قرار دهید بعد از 25 دقیقه با خلال دندان تست کنید.
"مخاطبان گرامی آخرین خبر؛ برای ارسال تصاویر؛ لطفا در صفحه عکاسخونه؛ آیکون دوربین در بالای صفحه را انتخاب نموده و تصویر خود را ارسال فرمایید."

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.