ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نبرد غیرت و برف را غیرت برد

به گزارش خبرنگار گروه  استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،مسی ها به خصوص در خط دفاع و هافبک های دفاعی این تیم هم در نبردهای خود اصلا کم نیاوردند و همین پیروزی ها در نبردهای نفر به نفر بود که سبب می شد مس به گرفتن امتیاز در این بازی نزدیک شود.

مثل بازی ایران و سوریه، نمایش مسی ها در زمین بابل و برابر خونه به خونه به دلیل شرایط خاص آن و برف و گل پخش شده در آن، عملا نمی توانست بار فنی داشته باشد.

وقتی که زمین مسابقه حداقل های استاندارد برای چرخیدن سالم توپ حتی برای نیم متر را هم نداشته باشد، طبیعی است که دیگر دستورات فنی و سیستم و شماتیک یک تیم نمی تواند خیلی به کارش بیاید و در مقابل فقط جنگندگی، کم نیاوردن در رقابت های نفر به نفر و البته اقبال و شانس است که در این شرایط می تواند کمک خال شما باشد... یعنی دقیقا همان چیزهایی که مس برای گرفتن امتیاز در بابل و زمین پر از گل هفت تیر به آن احتیاج داشت.

اتفاقا با شروع بازی مشخص شد که مسی ها برای جنگیدن به بابل رفته اند و از همان دقیقه یک فقط نبرد بر سر تصاحب توپ و دور کردن بدون اشتباه موقعیت های حریف بود که کرمانی ها را برای گرفتن امتیاز دلگرم می کرد.

این اتفاق نمی افتد مگر اینکه خط دفاع مس با تمام توان از حرکت های غیر قابل پیش بینی توپ به سود تیم خود بهره ببرد و اجازه ندهد بازیکنان خونه به خونه آن را خیلی در زمین مس و اطراف محوطه این تیم به گردش در بیاورند.

هرچند بازی دو تیم کاملا شماتیک بزن زیرش را در زمین خونه به خونه نمایان کرده بود اما همین سبک ابتدایی فوتبال هم ابزارهای لازم خود برای کسب نتیجه و امتیاز را می خواهد که اولین آن توان بدنی و کم نیاوردن انرژی می باشد.

مسی ها به خصوص در خط دفاع و هافبک های دفاعی این تیم هم در نبردهای خود اصلا کم نیاوردند و همین پیروزی ها در نبردهای نفر به نفر بود که سبب می شد مس به گرفتن امتیاز در این بازی نزدیک شود.

بازی برابر خونه به خونه در شرایط خاص بابل توان و انرژی زیادی می خواست... توانی که از سوی اکثر بازیکنان مس در زمین حریف گذاشته شد و از همین رو شایسته آفرین بودند... قبلا هم تاکید شده بود کرمانی ها و هواداران مس زمانی که تیم آن ها با تمام توان بازی کند ولی حتی برنده هم نباشد به خوبی مورد تشویق قرار می گیرد و در بازی با خونه به خونه هرچند مسی ها به پیروزی نرسیدند اما تلاش آن ها آنقدر زیاد بود که شایستگی آفرینی در حد کسب پیروزی داشته باشند... به این امید که این مساوی خوب با کسب یک پیروزی در هفته آینده کامل شود.

انتهای پیام/ی

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.