ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرتضایی:خدمات ضعیف،باعث افت رقابت شد/بعضی اتفاقات شایسته فوتسال کشورمان نیست

مجید مرتضایی سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در مورد بازی با توسعه الوند قزوین گفت: با توجه به تغییراتی که تیم توسعه الوند در ترکیب خود داشته است در این بازی برای گرفتن تساوی و عدم شکست تلاش می کرد،  در حالی که ما موقعیت های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید و نتوانستیم در این دیدار به اهداف مورد نظرمان برسیم.
وی افزود: در لحظاتی از بازی تماشاگران اقدام به پرتاب بطری و اشیاء به داخل زمین کردند و در بعضی مواقع بازیکنان الوند در بازی وقفه ایجاد می‌کردند و به این ترتیب حملات تیم ما بی اثر می‌شد، که این اتفاق ها شایسته سطح اول لیگ فوتسال نیست.
مرتضایی در مورد سالن محل برگزاری بازی گفت: عدم وجود تهویه مناسب در سالن یادگار قزوین سبب شده بود هوای داخل سالن سرد باشد و امکانات کم،خدمات ضعیف و نبودن کسی برای خشک کردن قسمت های لغزنده زمین از نکات منفی این بازی بود که باعث شد سطح بازی افت کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.