ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بررسی پنالتی جنجالی بازی استقلال - صبا در 90/ داور گفت بچرخ، فحاشی ها را تمام کنید

مجری برنامه 90 از فحاشی های صورت گرفته به افراد مختلف در شبکه های اجتماعی به خاطر پنالتی جنجالی بازی استقلال - صبا گلایه کرد. به گزارش نامه نیوز، شاید نیاز به بررسی هم نداشته باشد چرا که هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد که داور دیدار استقلال و صبا به رحمتی جهت شیرجه رفتن را گفته باشد با این حال این فیلم بحث برانگیز در برنامه 90 مورد بررسی قرار گرفت.
همانطور که پیش بینی می شد لب خوانی ها نشان می داد که داور به رحمتی گفته : "بچرخ" چرا که او عادت دارد پیش از ضربه به ضربه زننده پشت کرده و دعا بخواند.
فردوسی پور در ادامه گلایه هایی را مطرح کرد. گله از اینکه به نفراتی مثل کیوان امرایی، احمد صالحی(داور) و مهدی رحمتی توهین های زیادی در شبکه های اجتماعی شده در حالی که اتفاق عجیبی رخ نداده است.
باید دید این فرافکنی ها که بعضا از سوی برخی مجریان در برنامه های زنده هم به آن دامن زده شده به اتمام رسیده یا باز هم این اتفاق عادی، سوژه جنجال ها خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.