ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازگشت افشین و برزای به ترکیب اصلی/ ترکیب استقلال برای بازی با صبا اعلام شد


به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان بر خلاف پیش بینی ها ترجیح داد در این بازی از دفاع 4 نفره خطی  استفاده کند و نکته ویژه ای ترکیب آبی ها حضور آرش افشین در ترکیب این این تیم است. افشین بعد از مدت ها نیمکت نشینی و سکو نشینی با توجه به مصدومیت کاوه رضایی امروز فرصت پیدا کرده تا در ترکیب استقلال به میدان برود. او بی تردید امروز کوه انگیزه است که بتواند توانایی های خود را به منصوریان نشان بدهد.


امروز بهنام برزای در پست دفاع راست جانشین وریا غفوری مصدوم شده است و محسن کریمی در پست هافبک راست قرار است جای خسرو حیدری را پر کند.


همچنین منصوریان با توجه به سفر  طولانی امید ابراهیمی از مالزی به تهران تصمیم گرفته است به این بازیکن استراحت بدهد و فرشید باقری در این بازی در ترکیب ثابت استقلال به میدان خواهد رفت.

 

ترکیب استقلال در بازی برابر صبا به شرح زیر است:


مهدی رحمتی، مجید حسینی، پادوانی، یعقوب کریمی، بهنام برزای، فرشید باقری، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، آرش افشین و محسن کریمی


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.