ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جسد کنسول افتخاری پاناما در ال سالوادور کشف شد

جسد کنسول افتخاری پاناما در ال سالوادور کشف شد

ایرنا/ مقامات ال سالوادور روز جمعه اعلام کردند، جسد «کارلوس آرماندو لموس» کنسول افتخاری پاناما را در حالی‌ که یک گلوله به سر وی اصابت کرده بود در سن سالوادور پایتخت کشور کشف کردند .

به گزارش خبرگزاری اروپاپرس ، وزارت امور خارجه ال سالوادور در این رابطه ضمن تایید مرگ لموس که در داخل خودرو اش پیدا شد، بیانیه ای را برای دادن اطلاع ناپدید شدن این دیپلمات که به مدت 17 سال در این سمت بود، منتشر کرد .
وزارت امور خارجه این کشور که خود مسئولیت پیگیری تحقیقات را بر عهده گرفته ، در صدد پیگیری این مساله است مبنی بر این که آیا این حادثه یک قتل بوده یا یک خودکشی‌ می‌ باشد .
لموس بیش از 20 سال بود که به عنوان دیپلمات برای پاناما فعالیت می‌ کرد. افزون بر آن ، وی مالک شرکت ال سالوادوری «مونته سال» که به فروش ماشین آلات برای فرآیند قهوه می‌ پردازد، بود .
شبک **اروپام *5*491**1917

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جسد کنسول افتخاری پاناما در ال سالوادور کشف شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.