ادعای موندودپورتیوو/ نماینده بارسا، نظاره‌گر بازی امشب پرتغال-لتونی!


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا سخت در پی جذب یک مدافع راست برای جانشینی الکس ویدال است. ویدال که با لوئیس انریکه(سرمربی بارسا) به مشکل برخورد کرده، احتمالا زمستان این تیم را ترک خواهد کرد و آبی اناری ها از حالا در فکر جذب گزینه جایگزین برای وی هستند.

 

بازیکن موردنظر بارسایی ها کسی نیست جز "ژوائو کانسلو"، مدافع راست 22 ساله پرتغالی باشگاه والنسیا.

لوئیس انریکه و فرناندز، هر دو روی این بازیکن دیدگاه مثبتی دارند؛ با این حال جذب وی در شرایط فعلی دشوارتر از همیشه به نظر می رسد.

بارسلونا تابستان امسال، آلکاسر و گومز را از والنسیا جذب کرد و احتمال اینکه والنسیا راضی شود یک بازیکن دیگرش نیز در نقل و انتقالات زمستانی به بارسا بپیوندد، بسیار بعید به نظر می رسد؛ هرچند که مدیران بارسا امید خود را از دست نداده اند.

 

به ادعای موندودپورتیوو، روبرت فرناندز به پرتغال رفته و امشب در ورزشگاه آلگاوره، از نزدیک تماشاگر بازی پرتغال و لتونی در انتخابی جام جهانی خواهد بود. هدف او زیر نظر گرفتن دقیق بازی کانسلو است و همین امر نشان می دهد که بارسلونا برای جذب این ستاره جوان پرتغالی تا چه اندازه جدی است.

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادعای موندودپورتیوو/ نماینده بارسا، نظاره‌گر بازی امشب پرتغال-لتونی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.