ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمایش «خدای کشتار» دو اجرایی می‌شود

نمایش «خدای کشتار» دو اجرایی می‌شود

ایسنا/ نمایش «خدای کشتار» تا پیش از تعطیلات نیمه خردادماه در دو نوبت به صحنه می‌رود.
«خدای کشتار» نوشته‌ی یاسمینا رضا است که این روزها در سالن تئاتر مستقل تهران به کارگردانی علی سرابی روی صحنه است، ساعت اجرای این نمایش ابتدا 19:15 بود که از نهم تا سیزدهم خردادماه در دو نوبت اجرا یعنی 17 و 19:15 دقیقه به صحنه می‌رود.

در «خدای کشتار» مارال بنی آدم، ستاره پسیانی، علی سرابی و نوید محمدزاده بازی می‌کنند و تهیه‌کننده‌ی آن نورالدین حیدری‌ماهر و طراحی صحنه و لباس هم بر عهده‌ی آتوسا قلمفرسایی است.

نمایشنامه «خدای کشتار» یا «خدای قتل‌عام» یکی از مشهورترین نمایشنامه‌های یاسیمنا رضا نمایشنامه‌نویس فرانسوی ایرانی است که اجراهای متعددی از آن به صحنه رفته است. این نمایشنامه پیش از این در ایران با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی چندین نوبت اجرا داشته است.

داستان این نمایش درباره‌ی دو زوج است که فرزندان آن‌ها در مدرسه دچار درگیری می‌شوند، به همین دلیل پدر و مادر یکی از بچه‌ها به خانه‌ی دیگری می‌روند تا مشکلات میان فرزندان‌شان را حل کنند، اما خود آن‌ها با یکدیگر دچار دعوا و درگیری می‌شوند.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.