ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گفت‌و‌شنود کیهان در مورد کارشناسی‌های غلط اصلاح‌طلبان

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود امروز خود با عنوان "گنج قارون" نوشت:
گفت: رادیو ضدانقلابی «زمانه» با عصبانیت از انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست خبرگان گفته است؛ اصلاح‌طلبان بایستی با انتخاب لاریجانی به ریاست مجلس شورای اسلامی منتظر یک شوک دیگر هم باشند.
گفتم: دیگه چی؟!
گفت: این رادیو در تحلیل خود می‌گوید اصلاح‌طلبان آرزوهای خود را تبدیل به خبر کرده بودند و این آرزوها با واقعیت فاصله زیادی داشته است.
گفتم: خب راست می‌گوید چون تعداد قابل توجهی از نامزدهای مجلس که اصلاح‌طلبان آنها را وابسته به خود می‌دانستند امروزه خواهان ریاست لاریجانی بر مجلس هستند.
گفت: باید از مدعیان اصلاحات به عنوان کارشناس‌های برجسته! در سیاستگذاری انتخاباتی استفاده شود.
گفتم: ایول! یارو به یکی از مراکز آموزشی کنکور زنگ زد و گفت؛ می‌خواستم از شما برای امتحانات بعدی مشورت بگیرم. پرسیدند، رتبه‌ات چند است؛ گفت؛ حدود ششصدهزار. مسئول مرکز آموزشی گفت؛ تو واقعا گنج قارون هستی، بیا استخدام شو و به داوطلبان بگو چگونه تست زده‌ای که دیگران اونجوری نزنند!

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.