ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشریح اوضاع منطقه توسط سردار سلیمانی

تشریح اوضاع منطقه و جهان توسط سرلشکر سلیمانیبه گزارش مشرق، حسین مقصودی منتخب مردم سبزوار در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز حامیان علی لاریجانی برای ریاست بر مجلس دهم اظهار داشت: جلسه فراکسیون فراگیر با حضور 185 تا 190 تن از منتخبین مجلس دهم و متشکل از مستقلین، اصولگرایان، اعتدال‌گرایان و برخی اعضای فراکسیون امید در ساختمان مشروطه مجلس برگزار شد.
وی همچنین تاکید کرد: در جلسه امروز اسم فراکسیون فراگیر به فراکسیون ولایت تغییر یافت و سپس آقای لاریجانی برای ریاست مجلس کاندیدا شدند و همه حاضرین به اتفاق آرا به ریاست ایشان در مجلس دهم رای دادند که دلیل آن، همان نگاه فراجناحی و اطاعت پذیری آقای لاریجانی از ولایت و تعامل خوبی ایشان با سایر قوا و نمایندگان بود.
منتخب مردم سبزوار در مجلس ادامه داد: براین اساس تنها کاندیدای فراکسیون ولایت برای ریاست مجلس دهم، آقای لاریجانی است.
مقصودی افزود: همچنین مقرر شد انتخاب دیگر اعضای هیئت رئیسه در جلسه عصر فردای فراکسیون که ساعت 17  در ساختمان مشروطه برگزار خواهد شد، انجام شود.
وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در این نشست خاطرنشان کرد: سردار سرلشگر سلیمانی در این جلسه اوضاع منطقه و جهان را تشریح کردند که سخنانشان بسیار سازنده بود. ایشان در سخنان خود بر اتحاد و همدلی مسئولان و نمایندگان و کمک مجلس بر رفع مشکلات دنیای اسلامی تاکید و از رئیس مجلس به دلیل حضور تاثیرگذاریشان در جلسات سیاست‌گذاری کلان کشور تشکر کردند.
منتخب مردم سبزوار در مجلس در پایان گفت:‌ اعضای فراکسیون ولایت در انتها بر داشتن نگاه فراجناحی این فراکسیون تاکید و اظهار امیداری کردند که با نگاه عدالت محوری و توجه به وضعیت معشیتی مردم و همراهی با دولت و زیر سایه ولایت بتوانند اقدامات سازنده و خوبی در مجلس دهم داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.