ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاندار: ظرفیت های پنهان گل استان مرکزی باید آشکارسازی شود

محمود زمانی قمی عصر جمعه در حاشیه بازدید از نمایشگاه سراسری گل در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا کنون اقدامات موثری در راستای بهره برداری اقتصادی از ظرفیت گل این استان به خصوص شهرسان محلات صورت نگرفته که این مهم در دستور کار مدیریت ارشد استان گرفته است.
وی راه اندازی گمرک گل در شهرستان محلات را یک اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید در استان مرکزی عنوان کرد و گفت: ظرفیت های ارزشمند گل استان باید به اشتغالزایی پایدار و ارتقاء شرایط اقتصادی مردم منجر شود.
وی اضافه کرد: بهره گیری از ظرفیت گل استان در اولین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح و فرمانداران شهرستان هایی که از این ظرفیت برخوردار هستند باید اشتغالزایی و سودآوری از این ظرفیت را در دستور کار خود قرار دهند.
وی اظهار کرد: هم اکنون که مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است خانواده دولت در استان مرکزی از همه ظرفیت های خود در لبیک گویی به ندای معظم له استفاده می کند.
پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای و نمایشگاه سوغات، هدایا و جشنواره آش اقوام ایرانی از سوم خرداد ماه جاری در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع برپا شده است
در این نمایشگاه بیش از 70 تولیدکننده، عرضه کننده و متخصص گل و گیاه از سراسر کشور حضور دارند
در این نمایشگاه انواع گل و گیاه آپارتمانی، گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، گل آرایی، درختچه های تزئینی، انواع خاک، کود، سم و بذر و تجهیزات گلخانه ای در قالب 210 غرفه در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده است
این نمایشگاه تا ساعت 22 امشب پذیرای علاقه مندان است.
3017/6012


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.